Замок навісний Авантек SL 1550, взломостійкий, 50 мм
- В наявності
- Код: avan1550pb
300 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок навісний Авантек SL 1550, взломостійкий, 50 мм
Опис:
Навісний замок Авантек SL 1550 виготовлений із наборних сталевих пластин, що забезпечує високу міцність та стійкість до взлому. Замок оснащений автоматичним запиранням, латунним механізмом секретності та загартованою дужкою. До замку додаються три англійські ключі.
Ідеальний для:
-
воріт
-
гаражних дверей
-
металевих та дерев’яних дверей
-
калиток та складів
Переваги:
✅ Високий рівень захисту від злому
✅ Надійний стальний корпус
✅ Автоматичне запирання
✅ Комплект із 3 ключів
✅ Довговічність і стійкість до погодних умов
Комплектація:
Замок + 3 ключі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Авантек |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Сірий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Диаметр дужки | 9 мм |
| Ширина дужки | 20 мм |
| Длина замка | 50 мм |
| Тип запирания | Автоматическое |
| Механизм секретности | Цилиндровый |
| Тип ключа | Английский |
| Количество ключей | 3 шт |
- Ціна: 300 ₴

