Упаковка it251 (100шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: it251
450 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прозорі пластикові контейнери для продуктів є незамінними для зберігання та перевезення різноманітних їжевих продуктів, включаючи страви, крупи, кондитерські вироби, фрукти, ягоди, овочі, салати та зелень. Їх легкість використання та герметичність забезпечують безпеку та збереження їжі при транспортуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Ланч бокс |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Полістирол |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Об`єм | 1400 мл |
| Довжина | 152 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 77 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 450 ₴/упаковка

