Упаковка it480 (25шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: it480
420 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикові контейнери для продуктів - надійне рішення для зберігання та транспортування різноманітних товарів. Вони ідеально підходять для страв, фруктів, овочів та кондитерських виробів. Завдяки прозорому матеріалу ви можете легко контролювати вміст, а їх герметичний замок забезпечує максимальну свіжість ваших продуктів.
Ці контейнери користуються популярністю в гастрономічній індустрії та серед користувачів послуг доставки їжі. Вони забезпечують зручне зберігання та допомагають зберегти смак і свіжість продуктів на протязі тривалого часу.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Ланч бокс |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Полістирол |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 4700 мл |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 110 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 420 ₴/упаковка

