Салатник it5250 250ml (50шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: it5250
200 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для салатів - це надійне та практичне рішення для вашого бізнесу доставки їжі. Спеціально розроблена для збереження свіжості та смаку салатів під час транспортування, вона забезпечує їх безпечне та зручне зберігання. Наша упаковка допоможе зберегти смак та апетитний вигляд вашого салату до моменту доставки вашим клієнтам.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Миска супова |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 250 мл |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 65 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 200 ₴/упаковка

