Салатник it5750 750ml (50шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: it5750
275 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для салатів не лише зберігає їх свіжість, але й дозволяє підкреслити естетику вашого бренду завдяки стильному дизайну та безпечному закриттю. Вона відмінно підходить для різних видів салатів, незалежно від їх складу та консистенції, що робить її універсальним інструментом для будь-якого закладу громадського харчування.
При доставці їжі упаковка для салатів забезпечує надійний захист страви від пошкоджень та розливання, зберігаючи її свіжість і смак протягом всього шляху до клієнта.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Миска супова |
| Призначення | Для холодних напоїв/їжі |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 750 мл |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 90 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 275 ₴/упаковка

