Коробка під бургер 120*120*85 крафт (100шт)
- Готово до відправки
- Код: 12*12*85b
650 ₴/упаковка
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вже у зібраному стані.
Наша коробка під бургер - це практичний і зручний товар, який використовується в ресторанах, кафе та швидкому харчуванні. Ці упаковки призначені для збереження, транспортування та подачі фаст-фуду та стрит-фуду. Вони виготовлені з високоякісного харчового картону, який забезпечує надійний захист страв від пошкоджень і допомагає зберегти їх свіжість та тепло.
Важливою перевагою коробки під бургер є їх зручність використання. Наша упаковка допомагє зберегти їжу в безпечному стані під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Набір посуду |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 85 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 650 ₴/упаковка

