Упаковка для суші 200*100*50, біла
- Готово до відправки
- Код: wsr
408 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для суші - це невід'ємний атрибут будь-якого закладу, що працює з японською кухнею. Вона гарантує збереження якості та свіжості суші, зручну транспортировку та естетичне подавання страв. Ресторани, кафе або послуги доставки їжі можуть успішно використовувати упаковку для суші, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів і забезпечити найкращий смаковий досвід з японської кухні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для суши, Для кондитерських виробів, Для кулінарії |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 48 мм |
- Ціна: 408 ₴/упаковка

