Упаковка пенал з вікном M, біла (50шт)
- Немає в наявності
- Код: mwp
615 ₴/упаковка
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для суші пенал з вікном - чудовий спосіб якісно та привабливо представити та зберегти смаковиті суші та роли. Дана упаковка обладнана вікном, яке дозволяє клієнтам насолоджуватися видом страви, не розкриваючи її, та одночасно зберігати свіжість та аромат суші.
Цей пенал є надійним та практичним рішенням для ресторанів, кафе та послуг доставки суші, які прагнуть задовольнити смакові палітри своїх клієнтів і привернути їх увагу візуально привабливим виглядом страви. Виберіть наш пенал з вікном для суші, щоб забезпечити якісне та стильне подавання цієї популярної японської страви.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Призначення упаковки | Для суши |
| Основні | |
| Кількість в упаковці: | 50 шт. |
| Матеріал: | пищевой картон с ламинацией |
| Розмір: | M |
| Довжина: | 195 мм |
| Ширина: | 51 мм |
| Висота: | 51 мм |
| Щільність: | 235 г/м² |
- Ціна: 615 ₴/упаковка

