Коробка під бургер M світла (100шт)
- Готово до відправки
- Код: msb
710 ₴/упаковка
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для бургерів призначена для зберігання, перевезення та подачі бургерів. Вона виготовлена із харчового картону, що гарантує надійний захист страв від пошкоджень і сприяє збереженню їх свіжості та тепла. Значущою перевагою наших коробок для бургерів є їхнє зручне використання. Наша упаковка допомагає зберегти їжу в безпечному стані під час перевезення.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Набір посуду |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Жовтий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 64 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 710 ₴/упаковка

