Коробка під бургер L темна (100шт)
- Готово до відправки
- Код: ltb
800 ₴/упаковка
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для бургерів призначена для зберігання, перевезення та подачі бургерів. Вона виготовлена із харчового картону, що гарантує надійний захист страв від пошкоджень і сприяє збереженню їх свіжості та тепла. Значущою перевагою наших коробок для бургерів є їхнє зручне використання. Наша упаковка допомагає зберегти їжу в безпечному стані під час перевезення.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 93 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Різновид одноразового посуду | Набір посуду |
| Призначення | Для фуршетів і банкетів |
- Ціна: 800 ₴/упаковка

