Упаковка "Лаваш ролл" MAX крафт (50шт)
- Готово до відправки
- Код: klrm
500 ₴/упаковка
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для шаурми "MAX", лаваш-ролів і гарячих сендвічів ідеально підходить для сервірування мексиканських страв, таких як буріто і такіто, а також для турецьких кебабів та різноманітних сендвічів. Спеціальна конструкція цих коробок забезпечує надійне збереження форми ролів і уникає розливання начинки. Для максимальної зручності споживачів, лаваш-ролл має спеціальну перфоровану стрічку (клапан) всередині коробки. Ця упаковка є відмінною стійкою до жиру та вологи, що робить її оптимальним вибором для ресторанів і кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 262 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Різновид одноразового посуду | Лоток |
| Призначення | Для гарячих напоїв/їди |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
- Ціна: 500 ₴/упаковка

