Коробка для бургера 120*120*100, Крафт (100шт)
- В наявності
- Код: 12121
1 030 ₴/упаковка
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для бургера 120*120*100, крафт, (100шт)
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Картон |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Колір | Крафт |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 1 030 ₴/упаковка

