Крафт пакет з дном 350*260*115 (50шт)
- Готово до відправки
- Код: 260350
300 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крафтовий пакет з дном - це гарне рішення для вашого бізнесу. Виготовлений з якісного крафт-паперу, цей пакет має міцне дно, що забезпечує надійність і стійкість під час транспортування. Він чудово підходить для упаковки різноманітних товарів, від продуктів харчування до подарунків. Зручність використання та естетичний зовнішній вигляд роблять його вигідним вибором для вашого бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Призначення | Для продуктів |
- Ціна: 300 ₴/упаковка

