Крафт пакет з дном 280*170*110 (50шт)
- В наявності
- Код: 280170
175 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крафтовий пакет із дном — це чудове рішення для вашого бізнесу. Виготовлений із якісної крафтового паперу, цей пакет має міцне дно, що забезпечує надійність і стійкість під час транспортування. Він прекрасно підходить для пакування різноманітних товарів, від харчових продуктів до подарунків. Зручність використання й естетичний зовнішній вигляд роблять його вигідним вибором для вашого бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 170 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Призначення | Для продуктів |
- Ціна: 175 ₴/упаковка

