Фасувальний пакет 10/4/22
- Готово до відправки
- Код: 10/4/22
70 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴

Фасувальні пакети для харчових продуктів HDPE 10×22 см 10 мкм — практичне та універсальне рішення для пакування різних товарів. Підходять для використання в роздрібній торгівлі, на ринках, у магазинах та супермаркетах.
Упаковка фасувальних пакетів стане у пригоді практично кожному продавцю. З ними ви завжди будете впевнені, що зможете швидко та зручно запакувати запропоновану продукцію.
Пакети чудово підходять для різних видів товарів, зокрема для харчових продуктів. Незалежно від того, чи продаєте ви сухофрукти, крупи, солодощі, побутову хімію або сувенірну продукцію, ці фасувальні пакети повністю задовольнять ваші потреби.
Матеріал HDPE відзначається міцністю, стійкістю до розривів і безпечністю при контакті з харчовими продуктами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Прозорий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Бічна складка | 40 мм |
- Ціна: 70 ₴/упаковка

