Фасувальний пакет 18/4/35
- Немає в наявності
- Код: 18/4/35
150 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасування — невіддільна частина виробничого процесу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Прозорий |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Бічна складка | 40 мм |
- Ціна: 150 ₴/упаковка

