Контейнер для іжі з прозорою кришкою 900мл чорний (50шт)
- Немає в наявності
- Код: P900cb
847,50 ₴/упаковка
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Контейнер для іжі з прозорою кришкою 900мл чорний (50шт)
847,50 ₴/упаковка
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер для їжі з прозорою кришкою – зручна та практична тара, виготовлена з харчового картону. Призначена для зберігання продуктів харчування. Використовується для салатів, напівфабрикатів та іншої готової для споживання продукції. Ця позиція укомплектовується кришкою ПЕТ.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 900 л |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Висота | 65 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 847,50 ₴/упаковка

