Коробка для піци 35см, 350*350*40, Біла (100шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 35b
1 130 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для піци діаметром 35 см в білому кольорі - це ідеальне рішення для елегантного і надійного зберігання та перевезення вашої улюбленої піци. Завдяки великому розміру та чистому білому дизайну, ця коробка надає вашому замовленню шарму та стилю.
Виготовлена із високоякісного матеріалу, коробка гарантує надійний захист піци від пошкоджень та забезпечує збереження її смакових якостей і свіжості. Надійно закриваючись, кришка коробки зберігає тепло і аромат вашої страви.
Ця біла коробка для піци діаметром 35 см ідеально підходить для ресторанів, кафе або для замовлень на винос. Вона не лише гарантує надійну і безпечну доставку вашої піци, але також додає вашій страві елегантний та привабливий вигляд. Оберіть цю коробку, і ви завжди будете насолоджуватися смаком піци в найкращому вигляді.
Виготовлена із високоякісного матеріалу, коробка гарантує надійний захист піци від пошкоджень та забезпечує збереження її смакових якостей і свіжості. Надійно закриваючись, кришка коробки зберігає тепло і аромат вашої страви.
Ця біла коробка для піци діаметром 35 см ідеально підходить для ресторанів, кафе або для замовлень на винос. Вона не лише гарантує надійну і безпечну доставку вашої піци, але також додає вашій страві елегантний та привабливий вигляд. Оберіть цю коробку, і ви завжди будете насолоджуватися смаком піци в найкращому вигляді.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для піци |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 40 мм |
| Основні | |
| Ціна за 1шт. | 8.90 грн |
| Кількість в уп. | 100 шт. |
- Ціна: 1 130 ₴/упаковка






