Коробка для піци 50см, Бура (50шт) 500*500*40
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 50s
990 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробки для піци розміром 50 см відрізняються спеціальною конструкцією і складною формою, яка забезпечує збереження страви в недоторканності і запобігає її перемішуванню. Вони також забезпечують вентиляцію, яка зберігає хрусткість тіста, не допускаючи утворення конденсату всередині.
Коробки, виготовлені з гофрокартону, стали необхідною складовою для будь-якого закладу, який працює з піцею. Вони сприяють збереженню якості і свіжості страви під час її транспортування, забезпечують зручність в подачі і роблять процес доставки зручним і надійним.
Коробки, виготовлені з гофрокартону, стали необхідною складовою для будь-якого закладу, який працює з піцею. Вони сприяють збереженню якості і свіжості страви під час її транспортування, забезпечують зручність в подачі і роблять процес доставки зручним і надійним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Бурий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для піци |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 40 мм |
| Основні | |
| Ціна за 1шт. | 16.20 грн |
| Кількість в уп. | 50 шт |
- Ціна: 990 ₴/упаковка




