Коробка для піци 32см, Бура (100шт) 320*320*40
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 32s
890 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробки розміром 32 см для піци мають особливу конструкцію та складну форму, що забезпечує збереження страви у недоторканності та запобігає її перемішуванню. Вони також забезпечують вентиляцію, яка допомагає зберегти хрусткість тіста, не утворюючи конденсату всередині.
Коробки, виготовлені із гофрокартону, стали необхідним елементом для будь-якого закладу, що працює з піцею. Вони сприяють збереженню якості та свіжості страви під час транспортування, забезпечують зручність у подачі та роблять процес доставки комфортним і надійним.
Коробки, виготовлені із гофрокартону, стали необхідним елементом для будь-якого закладу, що працює з піцею. Вони сприяють збереженню якості та свіжості страви під час транспортування, забезпечують зручність у подачі та роблять процес доставки комфортним і надійним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Колір | Бурий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення упаковки | Для піци |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 40 мм |
| Основні | |
| Ціна за 1шт. | 6.95 грн |
| Кількість в уп. | 100 шт. |
- Ціна: 890 ₴/упаковка




