Коробка фрі, 185г, біла (50шт)
- Готово до відправки
- Код: mwf
195 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картонна упаковка для картоплі фрі - це незамінний аксесуар для закладів, які пропонують доставку їжі. Цей продукт допомагає зберегти свіжість та температуру готових страв під час транспортування до клієнтів. Коробка забезпечує збереження смаку та текстури картоплі фрі, забезпечуючи якість обслуговування клієнтів.
Цей товар допоможе зробити процес доставки більш зручним і задовольняючим для всіх сторін. Оберіть упаковку для картоплі фрі і забезпечте своїм клієнтам найкращий смак.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 185 мл |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 121 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 195 ₴/упаковка

