Упаковка Снек бокс, L, крафт (50шт)
- Готово до відправки
- Код: klsb
395 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴

Упаковка до снеків - це практичний товар, який використовується для зберігання, транспортування та подачі різних видів снеків. Вона допомагає зберегти свіжість, хрусткість та апетитний вигляд снеків, забезпечуючи зручне і гігієнічне використання.
Наша упаковка є незамінним товаром для закладів швидкого харчування, кіосків, кінотеатрів та для домашнього використання. Вона допомагає зберегти якість, свіжість та хрусткість снеків, забезпечуючи їх доступність і зручне використання. Упаковка до снеків також допомагає уникнути проливання, заплямування та забруднення оточуючих поверхонь.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Ланч бокс |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Бежевий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 60 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 395 ₴/упаковка

