Упаковка для суші з вікном 200*100*50, біла
- Готово до відправки
- Код: wsrw
505 ₴/упаковка
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для суші ролів з вікном - ідеальний вибір для закладів швидкого харчування, японських ресторанів або для тих, хто насолоджується смачними ролами вдома. Цей вид упаковки дозволяє клієнтам побачити апетитні суші роли, зберігаючи при цьому їх свіжість та якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Картон |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 48 мм |
| Призначення упаковки | Для суши |
- Ціна: 505 ₴/упаковка

