Коробка під бургер M чорний (100шт)
- Готово до відправки
- Код: mbb
710 ₴/упаковка
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для бургерів призначена для зберігання, перевезення та подачі бургерів. Вона виготовлена із харчового картону, що гарантує надійний захист страв від пошкоджень і сприяє збереженню їх свіжості та тепла. Значущою перевагою наших коробок для бургерів є їхнє зручне використання. Наша упаковка допомагає зберегти їжу в безпечному стані під час перевезення.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 64 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Різновид одноразового посуду | Набір посуду |
| Призначення | Для фуршетів і банкетів |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
- Ціна: 710 ₴/упаковка

