Упаковка ланч бокс, 500ml, крафт (50шт)
- Немає в наявності
- Код: k500lb
347,50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴

Упаковка ланч бокс легка у використанні і має досить простий, але стильний дизайн. Вона зберігає ваш обід в безпечності та допомагає підтримувати його свіжість та смак. Ланч бокс може бути застосований для різноманітних страв і легкий у транспортуванні. Зручність і практичність цього виробу роблять його важливим аксесуаром для людей, які дбають про свій час та їжу. Цей ланч бокс виготовлений з харчового картону, що робить його надійним і екологічно безпечним вибором. Він стане незамінним помічником для подачі сніданків, обідів та перекусів в офісі, школі чи в подорожах.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Ланч бокс |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 60 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 347,50 ₴/упаковка

