Упаковка "Лаваш ролл" крафт (50шт)
- Готово до відправки
- Код: klr
350 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка для шаурми, лаваш-ролів і гарячих сендвічів також ідеально підходить для мексиканських страв, таких як буріто і такіто, а також для турецьких кебабів та найрізноманітніших сендвічів. Конструкція цих коробок дозволяє надійно зберігати форму ролів і уникати розливання начинки. Для зручності споживачів, лаваш-ролл має спеціальну перфоровану стрічку (клапан) всередині коробки. Ця упаковка є стійкою до жиру та вологи, що робить її ідеальним вибором для ресторанів і кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 222 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Різновид одноразового посуду | Лоток |
| Призначення | Для гарячих напоїв/їди |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
- Ціна: 350 ₴/упаковка

