Контейнер для іжі з прозорою кришкою 1700мл білий (50шт)
- Немає в наявності
- Код: P1700cw
1 220 ₴/упаковка
+380 (50) 787-44-78
Telegram, Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Контейнер для іжі з прозорою кришкою 1700мл білий (50шт)
1 220 ₴/упаковка
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер для їжі з прозорою кришкою – зручна та практична тара, виготовлена з харчового картону. Призначена для зберігання продуктів харчування. Використовується для салатів, напівфабрикатів та іншої готової для споживання продукції. Ця позиція укомплектовується кришкою ПЕТ.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 1700 л |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 45 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 1 220 ₴/упаковка

